Podróż z Polski do Niemiec nie musi być uciążliwa. Dzięki usługom transportowym Int Bus mogą Państwo przemieszczać się komfortowo i bezpiecznie. Nasze busy do Niemiec spełniają najwyższe standardy europejskie. Wygodne fotele, dużo przestrzeni na nogi oraz klimatyzacja to tylko niektóre udogodnienia, jakie zapewniamy naszym pasażerom. Codziennie przywozimy setki osób i stale wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów. To właśnie dlatego staramy się, aby przy jak najniższej cenie zapewnić Państwu wysoką jakość usług.

Wybierając nasze busy do Niemiec, mogą mieć Państwo pewność, że trasa przebiegnie bez najmniejszych zakłóceń. Zatrudniamy jedynie doświadczonych kierowców, którzy mają za sobą tysiące przejechanych kilometrów. Załoga naszej floty dba o Państwa bezpieczeństwo na każdym etapie podróży. Pomimo dużej odległości, nasi pasażerowie nie narzekają na zmęczenie, bóle pleców, czy monotonię podróży. Dlaczego? Wszystkie busy Niemcy Int Bus są nowoczesne, ciche oraz niezawodne, a dostęp do internetu oraz monitory zainstalowane w pojazdach sprawiają, że nie będą się Państwo nudzić. Podróż można więc śmiało wykorzystać na nadrobienie zaległości w pracy lub obejrzenie ulubionego serialu.

Int Bus zapewnia przewozy do Niemiec z Polski zarówno dla klientów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. W naszej ofercie znajdą Państwo prywatne busy, które można wynająć wraz z kierowcą. Dzięki temu służbowe wyjazdy lub transport większych grup staje się jeszcze prostszy. Busy Niemcy firmy Int Bus to gwarancja tanich, a jednocześnie komfortowych przewozów. Wieloletnie doświadczenie i niezmienna dbałość o poziom naszych usług idą w parze z atrakcyjną ceną oferowanych przez nas przewozów. Potwierdzają to pozytywne opinie zadowolonych klientów.

Tanie busy do Niemiec Int Bus stanowią konkurencyjną propozycję dla innych tego rodzaju usług. Wyróżnia nas profesjonalne podejście do wszystkich, nawet najdrobniejszych kwestii związanych z organizacją transportu. Gniazda USB oraz gniazda 230V rozwiązują takie problemy, jak rozładowana bateria w telefonie lub tablecie. Z kolei lodówki w każdym podłokietniku pozwalają na schłodzenie napoju w trakcie upalnych dni. Te z pozoru mało istotne detale decydują o Państwa wygodzie i umożliwiają transport na najwyższym, europejskim poziomie. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług oraz pełną ofertą przewozów.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że przewozy to nie tylko flota, lecz także personel. Nasi pracownicy są kompetentni, sympatyczni i w pełni wykwalifikowani. Chętnie odpowiedzą na Państwa pytania, pomogą zaplanować podróż i będą służyć pomocą na każdym etapie podróży. Busy do Niemiec Int Bus zatrudniają jedynie kierowców posiadających najwyższe kompetencje. Podczas całej trasy monitorujemy czas pracy kierowców, dlatego mamy pewność, że są oni wypoczęci i mogą wyruszyć w wielogodzinną podróż.

W związku z tym, że istniejemy na polskim rynku przewozowym od kilku lat, wiemy, czego się spodziewać na trasie i jak radzić sobie podczas brzydkiej pogody lub złych warunków atmosferycznych. Na bieżąco sprawdzamy stan techniczny naszych pojazdów, regularnie dbamy o ich czystość oraz nadzorujemy sprawność urządzeń znajdujących się w busach. Wszystko po to, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy pewni, że podróżując naszymi busami do Niemiec, będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani, a czas spędzony w trasie minie szybko i komfortowo.

Busy do Niemiec Int Bus kursują codziennie z województwa dolnośląskiego. Jeździmy do najczęściej odwiedzanych miejscowości w Niemczech, dlatego nie ma znaczenia, czy jadą Państwo do pracy, chcą spotkać się z rodziną, czy zwiedzić jedną z niemieckich miejscowości. Busy Niemcy Int Bus zapewniają ten sam komfort, co podróż samolotem, ale są znacznie tańsze i nie wymagają od Państwa dużo wcześniejszej rezerwacji miejsc. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod zamieszczonym na stronie numerem telefonu oraz poprzez e-mail. W przypadku jakichkolwiek pytań lub konieczności przygotowania indywidualnej oferty zachęcamy do kontaktu. Zawsze staramy się znaleźć rozwiązanie, które najlepiej spełni Państwa potrzeby. Przewozy z nami to sama przyjemność.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś pytanie, skonkaktuj się z nami przez poniższy formularz