Wyjazd do pracy, wizyta u rodziny, a może zagraniczna wycieczka? Bez względu na to, gdzie Państwo podróżują, busy do Holandii Int Bus będą najlepszym wyborem. Codziennie kursujemy do Holandii z Polski, dzięki czemu mogą Państwo zaplanować podróż w dowolnym terminie.

Nasza firma działa na terenie województwa dolnośląskiego. Zachęcamy więc mieszkańców Wrocławia i okolic do zapoznania się ze szczegółową ofertą przewozów do Holandii. Zawsze dbamy o bezpieczeństwo, komfort i najwyższą jakość usług. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji wyjazdów do Holandii. Doskonale znamy potrzeby naszych klientów, co sprawia, że zaufały nam setki pasażerów. Codziennie wyruszamy w trasę z Holandii do Polski, dlatego nie muszą Państwo planować podróży z dużym wyprzedzeniem. Zapewniamy transport osobom wyjeżdżającym do pracy stałej i sezonowej oraz pasażerom, którzy jadą do Holandii w celach turystycznych. Nasze busy do Holandii są więc doskonałą alternatywą dla drogich lotów, a komfort podróży pozostaje na takim samym poziomie.

Busy do Holandii firmy Int Bus to przede wszystkim niezawodność i komfort. Wszystkie nasze pojazdy są wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania. Przy każdym fotelu znajduje się gniazdo USB, gniazdo 230 V, a w podłokietnikach niewielkie lodówki. Nie muszą się więc Państwo martwić długą, nużącą podróżą. Naładowanie telefonu lub laptopa nie będzie stanowiło najmniejszego problemu, dlatego w trakcie jazdy mogą Państwo pracować, rozmawiać na komunikatorze z przyjaciółmi lub oglądać ulubiony serial. Busy Holandia Int Bus zostały wyposażone w telewizory, a na terenie Polski wszyscy pasażerowie mają dostęp do Wi-Fi.

Wszystkie busy do Holandii Int Bus wyprodukowano w 2017 roku. Są to nowe pojazdy, które stale monitorujemy pod względem technicznym. Co więcej, busy posiadają ekologiczne silniki, co najlepiej świadczy o tym, że spełniamy najwyższe europejskie standardy. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy Państwa komfort i bezpieczeństwo. Busy Holandia Int Bus mają luksusowe wykończenie, wygodne fotele z dużą przestrzenią na nogi, a także własne podłokietniki. Pomimo że transport trwa kilka godzin, nasi pasażerowie nie odczuwają nadmiernego zmęczenia, czy bólu pleców. Dokładamy wszelkich starań, aby podróż przebiegała bez najmniejszych zakłóceń. Busy są czyste, pachnące i sprzątane przed każdym wyjazdem w trasę. Miły, wykwalifikowany personel zawsze służy pomocą i chętnie udzieli niezbędnych wskazówek w trakcie podróży.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo dbamy nie tylko o doskonały stan techniczny naszych busów do Holandii. Zatrudnieni przez nas kierowcy posiadają niezbędne uprawnienia, a ich olbrzymie doświadczenie oraz tysiące przejechanych kilometrów, są gwarancją spokojnej, bezproblemowej podróży. Dokładnie monitorujemy czas pracy każdego kierowcy, aby mieć pewność, że nasi pracownicy są wypoczęci i mogą udać się w wielogodzinną podróż.

Busy Holandia Int Bus wyróżnia najwyższy standard pojazdów i atrakcyjna cena. Oferowane przez nas usługi transportowe są dostępne w konkurencyjnych cenach, co powoduje, że jesteśmy jednym z liderów na rynku. Szczegółowy cennik zawiera niezbędne informacje na temat kosztów przewozów indywidualnych i grupowych. Wynajmujemy prywatne busy do Holandii dla grup zorganizowanych, dlatego jeśli potrzebują Państwo indywidualnej oferty, zachęcamy do skorzystania z naszej infolinii lub czatu na stronie.

Nasze busy Holandia kursują codziennie i docierają do najczęściej odwiedzanych rejonów Holandii. W związku z tym, że istniejemy na rynku od kilku lat i stale współpracujemy z zaufanymi kierowcami, wybieramy jedynie sprawdzone, bezpieczne trasy. Podróżując z nami, nie muszą się Państwo o nic martwić. Zatrudniony przez nas personel przygotowuje się do każdej trasy, aby zapewnić Państwu najwyższy komfort.

Bez względu na cel podróży, zachęcamy do skorzystania z usług przewozowych Int Bus. Jesteśmy pewni, że każda przebyta z nami trasa spełni wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Na wszelkie dodatkowe pytania chętnie odpowiemy za pośrednictwem maila lub rozmowy telefonicznej. Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś pytanie, skonkaktuj się z nami przez poniższy formularz