Mapa przejazdów busem z i do Polski

Interesuje Cię ten kierunek?

Zadzwoń do nas i zapytaj o cenę przejazdu!

ZADZWOŃ

W Belgii obsługujemy miejscowości oraz ich okolice takie jak:

  • Bruksela,
  • Gandawa,
  • Kortijk.

W Polsce obsługujemy województwa takie jak:

Całe województwo Dolnośląskie, czyli okolice miejscowości: Wrocław, Oleśnica, Syców, Twardogóra, Oława, Jelcz Laskowice, Jawor, Trzebnica, Milicz, Oborniki Śląskie, Lubiń, Legnica, Wałbrzych, Jelenia Góra, Kłodzko, Zgorzelec, Zielona Góra, Lubań, Luboń, Lwówek Śląski, Kamienna Góra, Ząbkowice Śląskie, Dzierżoniów, Świdnica, Strzelin, Złotoryja, Bolesławiec, Legnica, Środa Śląska, Wołów, Polkowice, Żary, Żagań.

W województwie wielkopolskim obsługujemy okolice miejscowości takich jak: Kępno, Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Rawicz, Krotoszyn, Leszno
W województwie Łódzkim: Sieradz, Wieruszów, Wieluń

Busy do Belgii- dolnośląskie województwo i okolice

Wybierasz się do Belgii w celach zarobkowych? Poszukujesz szybkiego i atrakcyjnego pod względem cenowym przejazdu z Dolnośląskiego do Belgii? Firma przewozowa IntBus to wykwalifikowana kadra kierowców, najnowocześniejsze busy oraz niskie ceny. Nasze przewozy odbywają się regularnie i obejmują całe województwo dolnośląskie. Obsługujemy miejscowości takie jak Wrocław, Oleśnica, czy Zielona Góra.

Na życzenie naszych Klientów nasze kursy obejmują zarówno te najbardziej popularne, jak i mniejsze miejscowości zlokalizowane w Belgii. Z IntBus masz możliwość dotarcia z województwa dolnośląskiego nawet do najbardziej odległych zakątków Belgii.

Busem do Belgii- co warto wiedzieć?

Wybierz podróż busem z województwa dolnośląskiego do Belgii, a na pewno nie pożałujesz swojego wyboru. Dysponujemy nowoczesną flotą samochodową, która jest do Państwa dyspozycji zarówno na trasach krajowych, jak i zagranicznych. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszego klienta, dlatego nasze busy do Belgii (i innych krajów) wyposażone są m.in. w wygodne fotele, gniazda USB oraz telewizory. Nad bezpieczeństwem pasażerów czuwają doświadczeni kierowcy.

W każdym tygodniu proponujemy Państwu do kilkunastu przewozów busami z dolnośląskiego do Belgii. Jeździmy regularnie, dzięki czemu możecie Państwo zaplanować swój wyjazd jedynie z krótkim wyprzedzeniem. Razem z IntBus warto podróżować nie tylko udając się do Belgii w celach zarobkowych, ale również turystycznych, czy też rodzinnych. Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu w celu omówienia interesujących szczegółów.

Przewóz busami z dolnośląskiego do Belgii – tylko z IntBus