Jak podróżować za granicę komfortowo i bezpiecznie? Rozwiązaniem są busy do Belgii Int Bus. Zapewniamy wygodny transport w atrakcyjnej cenie. Codziennie kursujemy z Polski do Belgii, dlatego nie muszą Państwo planować wyjazdu z dużym wyprzedzeniem. Bez względu na to, czy udają się Państwo do pracy, chcą odwiedzić przyjaciół lub jadą do Belgii w celach turystycznych, busy Belgia Int Bus będą najlepszym wyborem. Chociaż podróż samolotem bywa często najszybsza, nie zawsze jest najtańsza. Co więcej, muszą Państwo kupić bilety znacznie szybciej, aby obniżyć cenę transportu oraz udać się na lotnisko, co stanowi duży problem dla osób mieszkających w małych miejscowościach. Wszystkie te problemy rozwiązują busy do Belgii Int Bus. Każdego dnia przejeżdżamy przez całe województwo dolnośląskie i zawozimy pasażerów do najczęściej odwiedzanych rejonów Belgii.

Przede wszystkim bezpieczeństwo

W związku z tym, że zawsze na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo naszych klientów, dbamy o to, aby busy do Belgii Int Bus spełniały najwyższe europejskie standardy. Wszystkie pojazdy wyprodukowano w 2017 roku, busy zostały wyposażone w klimatyzację, ekologiczne silniki oraz najnowocześniejsze udogodnienia. To wszystko sprawia, że podróż przebiega bez najmniejszych zakłóceń, a nasi pasażerowie mogą mieć pewność, że wybierają przyjazny dla środowiska, a jednocześnie komfortowy środek transportu. Bez względu na porę roku i warunki atmosferyczne, zachowujemy idealną temperaturę w pojazdach, aby długa podróż nie była dla Państwa męcząca i uciążliwa. Nie muszą się więc Państwo obawiać bólu pleców, głowy lub innych dolegliwości, z jakimi kojarzona jest podróż busem.

Najwyższa jakość usług

Wiemy, że o sukcesie na rynku usług przewozowych decyduje nie tylko sprawna flota, lecz także kompetentni, wykwalifikowani pracownicy. Zatrudnieni przez nas kierowcy mają na swoim koncie tysiące przejechanych kilometrów. Regularnie podnosimy umiejętności wszystkich pracowników, aby mieć pewność, że busy do Belgii są obsługiwane przez profesjonalistów. Doświadczenie naszych kierowców gwarantuje, że dotrą Państwo bezpiecznie do celu, bez względu na warunki panujące na drodze. Personel naszej firmy jest uśmiechnięty, pomocny i zawsze chętnie udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania. Stawiamy na długoletnią współpracę, dlatego mamy pełne zaufanie do wszystkich osób zatrudnionych w naszej firmie.

Doskonałe wyposażenie

Wszystkie nasze busy do Belgii charakteryzuje najwyższy standard wyposażenia. Fotele są wygodne, miękkie oraz posiadają dużo przestrzeni na nogi. Przy każdym fotelu znajdą Państwo gniazdo USB, gniazdo 230 V, a w podłokietniku niewielką lodówkę. Wiemy, że w dzisiejszych czasach wszyscy pasażerowie zabierają w podróż telefony komórkowe, laptopy lub tablety. W busach Belgia Int bus naładowanie tych urządzeń nie stanowi najmniejszego kłopotu. Wielogodzinną trasę mogą więc Państwo śmiało wykorzystać na nadrobienie zaległości filmowych, pracę lub po prostu - surfowanie po sieci. Na terenie Polski mogą Państwo skorzystać ze znajdującej się na pokładzie busów sieci Wi-Fi, a podczas całej trasy oglądać telewizję.

Transport do Belgii - codziennie i w niskiej cenie

Busy Belgia Int Bus kursują codziennie, co z pewnością będzie dla Państwa dużym udogodnieniem. Obsługujemy całe województwo dolnośląskie oraz wybrane miejscowości na terenie województwa wielkopolskiego. Tak duży obszar, na którym oferujemy nasze usługi oraz niskie ceny biletów powodują, że jesteśmy jednym z czołowych przewoźników na terenie południowo-zachodniej Polski. Busy do Belgii Int Bus to gwarancja jakości, bezpieczeństwa i wygody podróżowania. Potwierdzają to opinie zadowolonych klientów, którzy regularnie korzystają z naszych usług.

Przewozy dla grup zorganizowanych

Zapewniamy przewozy dla grup zorganizowanych oraz kompleksową ofertę wynajmu busów Belgia wraz z kierowcą. Jeżeli potrzebują Państwo indywidualnej oferty lub nie mają pewności, czy będziemy w stanie zapewnić Państwu odpowiednią usługę, zapraszamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną. Zawsze staramy się znaleźć rozwiązanie, z którego będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś pytanie, skonkaktuj się z nami przez poniższy formularz